KWU50-25-T1 Podpěra tyčí
Podpěra KWU50 - Pro průměr hřídele: 12 - 80mm - Provedení: střední - Materiál: hliník Příklad značení: KWU50-25-T1 / L=600mm (60 / 4x120 / 60) … Vollständige Beschreibung
Produkt-Code: 13KWU50-25-T1
Produzent: KNECHT
Preis ohne Mehrwertsteuer
Preis mit Mehrwertsteuer
Verfügbarkeit
Doručíme Vám za 5 - 7 dní
Beschreibung des Produkts
Podpěra KWU50
- Pro průměr hřídele: 12 - 80mm
- Provedení: střední
- Materiál: hliník
Příklad značení: KWU50-25-T1 / L=600mm (60 / 4x120 / 60)
- KWU50 (typ podpěry)
- 25 (pro hřídel průměr 25mm)
- T1 (zvolená rozteč upínacích otvorů)
- L=600mm (délka podpěry)